Soft Skin Dermaclinic

Soft Skin Dermaclinic
Petra nazwa: Soft Skin Dermaclinic
Petra kategoria:
Petra opis:

Dermatologia to nie tylko zabiegi związane stricte z poprawą jakości naszej skóry. To także zabiegi poprawiające funkcjonowanie ogólnego stanu naszego zdrowia związanego ze skórą. Klinika Soft Skin to miejsce, w którym każdy będzie mógł zadbać o swoją skórę. To miejsce, w którym poza zabiegami medycyny estetycznej, każdy może spróbować polepszyć kondycję swojego ciała za pomocą zabiegów dermatologicznych. Gdy przeciętny człowiek myśli o wizycie lekarza dermatolog w większości przypadków nasuwa się myśl o leczeniu trądziku i innych uporczywych zmian skórnych.

Klinika Soft Skin oferuje natomiast nie tylko leczenie przykrych zmian skórnych, ale także pozwala na na zadbanie o kondycję skóry. Krioterapia, czyli leczenie zimnem, to metoda leczenie dermatologicznego stosowana od wielu, wielu lat. Polega na zamrażaniu tkanek z użyciem ciekłego azotu, co w rezultacie niszczy niepotrzebne i szpecące tkanki. Ta praktyka idealnie nadaje się na widoczne zmiany naczyniowe, choroby wirusowe czy bardzo popularne kurzajki. Krioterapia jest także czasami stosowania w formie terapii na raka skóry.

Dermatolog jest w stanie odmienić ludzkie życie i poprawić samoakceptację, ale także zniwelować ból. Dermatologia pomocna jest w leczeniu brodawek wirusowych. Laseroterapia, czy właśnie wcześniej wspomniana krioterapia to idealne rozwiązania dla osób borykających się z problemem brodawek wirusowych. Leczenie jest praktycznie bezbolesne, a cena bardzo niska. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby uciążliwy problem stał się tylko przeszłością. Dermatologia pomaga i niweluje kompleksy!

Petra strona WWW: dermatolog
Petra nr telefonu: 48 512 822 207
Petra siedziba: ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Petra REGON: 021847160
Petra NIP: 7532154115